تبلیغات
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست. - درد دل

درد دل

چهارشنبه 27 خرداد 1388 09:05 ق.ظ

نویسنده : زیبا
ارسال شده در: حرف دل! ،

سلام.

الان مدتیه به نت سر میزنم و میام که وبلاگم رو به روز کنم.

اما همین که به سایتای خبری سر میزنم یا آفهام رو میخونم ، بکلی منصرف می شم.

چرا ما فقط ادعا میکنیم که دوست داریم به زمان اوج خودیم که کشوری با فرهنگ بودیم برگردیم! چرا فرهنگمون رو گم کردیم؟!

تو لبنان هم انتخابات شد.با همین شور و حال انتخابات ما.اونا الان دارن خودشون رو آماده میکنن که به فرد منتخب کمک کنن بعد ما مثل موش و گربه افتادیم به جون هم. که چی؟ تازه وقتی هم بهمون میگن جهان سومی بدمون هم میاد!

بابا اینهمه انتخابات تو کل دنیا برگزار میشه.خیلی جاها هم میدونن که تشریفاتیه.اما حیثیت کشورشون و فرهنگی که تازه بدست آوردن رو حفظ میکنن.

اما ما چکار میکنیم؟ فرهنگ هزاران سالمون رو که سعی کردن ازمون بگیرن و با هزار زحمت باز داریم احیاش میکنیم ، ظرف یک هفته به باد میدیم.تازه به اونا که میخان کشور رو به آشوب بکشن و راه خودشون رو باز کنن دست خوش و ایول هم میگیم!

بابا دستخوش.ایول.به اونا نه ها! به غیرت و حمیت و عرق وطن پرستی جوونامون!

خودمون داریم فرش قرمز پهن میکنیم برای امثال هخا! که چی؟! که یک نفر حالا که تو بازی باخته گفته داور به نفع گرفت. ماکه با این سیاستهای شکست تو فوتبال خوب آشنا هستیم.چرا الان داریم گول کسانی رو که دارن ازش سواستفاده میکنن می خوریم؟

تو چند روز گذشته چند نفر جونشون رو از دست دادن ؟ آقایونی که ادعاشون میشه تقلب شده اگه راست میگن عزیزا و فرزندان خودشون رو بفرستن وسط!‌چرا بقیه باید قربونی شن تا اونها به نون و نوایی برسن؟!

کاری ندارم کی برگزیده شد و کی نشد.اصلا طرفدار هیچ کس نیستم الان.الان فقط طرفدار ایرانم . مردمش که دارن فدای زیاده خواهی های عده ای میشن که بوی کباب به دماغش خورده!

خوبه هممون یه فلاش بک کنیم به حرفا و شعارهای انتخاباتی! در اولین قدم قانون گریزی و عدم رعایت قانون رو الان به وضوح در اعمال خیلیا میبینیم.کسانی که داعیه دار قانون مداری بودن!

آقای لاریجانی خوب گفتن که خوب شد این اوضاع پیش اومد تا آمریکا از پوست میشی که توش پنهان شده بود ، در بیاد. منم میگم اگه یکم دقت کنیم میبینیم که این اوضاع نشون میده که شعار قانون مداری فقط شعار بود برای کسب نتیجه .حالا که نتیجه نداده به نظر اونها که سنگشو به سینه میزدن ، دیگه جایگاهی نداره.

آدم یاده این مثل میفته که میگه ( دیگی که برای من نمیجوشه میخام سر سگ توش بجوشه!) حالا که قانون به نفعشون نیست بهتر دیدن بزنن زیر حرفاشون و بی قانونی کنن.

و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین....

انشاالله این قائله ها به زودی جمع شه و خدا همه ما رو بیدار کنه و به راه راست هدایت . چون این وسط فقط مردم و جوونها هستند که آسیب میبینن و قدرتمندان رو حتی پشه ای در این خصوص نمیگزه!

در این اتفاقات پیامهای بسیاری است برای آنها که می اندیشند... چشمها را باید شست.جور دیگر باید دید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 8 تیر 1388 02:05 ب.ظفروش اینترنتی عطر